malá kopaná lišta
1.kolo 2019/2020
7.9.20198:00Dipar CF-BKS5:6malá kopaná detail
7.9.20199:00Dipar CF-Kozel Team1:5malá kopaná detail
7.9.201910:00BKS-FC Benjamin2:6malá kopaná detail
7.9.201911:00Alko-Kozel Team2:4malá kopaná detail
7.9.201912:00Sosáci-FC Benjamin1:2malá kopaná detail
7.9.201913:00Alko-Kentauři2:0malá kopaná detail
7.9.201914:00Sosáci-Autobus Club4:5malá kopaná detail
7.9.201914:00La Bomba-Mičego Svratka0:5malá kopaná detail
7.9.201915:00Mičego Svratka-Kentauři0:5malá kopaná detail
7.9.201915:00Autobus Club-La Bomba6:6malá kopaná detail
 
2.kolo 2019/2020
14.9.20198:00Dipar CF-Autobus Club1:1malá kopaná detail
12.10.20198:00Alko-BKS  :  malá kopaná detail
14.9.20198:00FC Radox-FC Benjamin2:7malá kopaná detail
14.9.20199:00Autobus Club-Kentauři2:2malá kopaná detail
14.9.20199:00FC Radox-Mičego Svratka5:6malá kopaná detail
14.9.201910:00Dipar CF-Kentauři4:1malá kopaná detail
14.9.201910:00FC Benjamin-Mičego Svratka6:1malá kopaná detail
14.9.201911:00Sosáci-BKS4:8malá kopaná detail
0.0.000012:00Sosáci-Alko  :  malá kopaná detail
 
3.kolo 2019/2020
28.9.20198:00Dipar CF-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
28.9.20199:00Alko-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
28.9.201910:00Dipar CF-Alko  :  malá kopaná detail
28.9.201911:00Sosáci-Kentauři  :  malá kopaná detail
28.9.201911:00Autobus Club-FC Radox  :  malá kopaná detail
28.9.201912:00La Bomba-Kentauři  :  malá kopaná detail
28.9.201912:00FC Radox-Kozel Team  :  malá kopaná detail
28.9.201913:00Sosáci-La Bomba  :  malá kopaná detail
28.9.201913:00Autobus Club-Kozel Team  :  malá kopaná detail
 
4.kolo 2019/2020
5.10.20198:00FC Radox-BKS  :  malá kopaná detail
5.10.20198:00Dipar CF-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
5.10.20199:00BKS-Kentauři  :  malá kopaná detail
5.10.20199:00FC Benjamin-La Bomba  :  malá kopaná detail
5.10.201910:00FC Radox-Kentauři  :  malá kopaná detail
5.10.201910:00Dipar CF-La Bomba  :  malá kopaná detail
5.10.201911:00Sosáci-Kozel Team  :  malá kopaná detail
5.10.201912:00Kozel Team-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
5.10.201913:00Sosáci-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
 
5.kolo 2019/2020
12.10.20198:00Autobus Club-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
12.10.20199:00BKS-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
12.10.201910:00Autobus Club-BKS  :  malá kopaná detail
12.10.201911:00FC Benjamin-Kozel Team  :  malá kopaná detail
12.10.201911:00FC Radox-Alko  :  malá kopaná detail
12.10.201912:00Kozel Team-Kentauři  :  malá kopaná detail
12.10.201912:00Alko-La Bomba  :  malá kopaná detail
12.10.201913:00FC Benjamin-Kentauři  :  malá kopaná detail
12.10.201913:00FC Radox-La Bomba  :  malá kopaná detail
 
6.kolo 2019/2020
19.10.20198:00Dipar CF-Sosáci  :  malá kopaná detail
19.10.20199:00Dipar CF-FC Radox  :  malá kopaná detail
19.10.201910:00Sosáci-FC Radox  :  malá kopaná detail
19.10.201911:00Autobus Club-Alko  :  malá kopaná detail
19.10.201911:00BKS-La Bomba  :  malá kopaná detail
19.10.201912:00Autobus Club-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
19.10.201912:00La Bomba-Kozel Team  :  malá kopaná detail
19.10.201913:00Alko-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
19.10.201913:00BKS-Kozel Team  :  malá kopaná detail
 
7.kolo 2019/2020
2.5.20208:00Dipar CF-BKS  :  malá kopaná detail
9:00Dipar CF-Kozel Team  :  malá kopaná detail
10:00BKS-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
11:00Alko-Kozel Team  :  malá kopaná detail
12:00Sosáci-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
13:00Alko-Kentauři  :  malá kopaná detail
14:00Sosáci-Autobus Club  :  malá kopaná detail
15:00Mičego Svratka-Kentauři  :  malá kopaná detail
16:00Autobus Club-La Bomba  :  malá kopaná detail
17:00La Bomba-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
 
8.kolo 2019/2020
9.5.20208:00Dipar CF-Autobus Club  :  malá kopaná detail
9:00Autobus Club-Kentauři  :  malá kopaná detail
10:00Dipar CF-Kentauři  :  malá kopaná detail
11:00Sosáci-Alko  :  malá kopaná detail
12:00Sosáci-BKS  :  malá kopaná detail
13:00Alko-BKS  :  malá kopaná detail
14:00FC Radox-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
15:00FC Radox-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
16:00FC Benjamin-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
 
9.kolo 2019/2020
23.5.20208:00Dipar CF-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
9:00Alko-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
10:00Dipar CF-Alko  :  malá kopaná detail
11:00Sosáci-Kentauři  :  malá kopaná detail
12:00La Bomba-Kentauři  :  malá kopaná detail
13:00Sosáci-La Bomba  :  malá kopaná detail
14:00Autobus Club-FC Radox  :  malá kopaná detail
15:00FC Radox-Kozel Team  :  malá kopaná detail
16:00Autobus Club-Kozel Team  :  malá kopaná detail
 
10.kolo 2019/2020
30.5.20208:00FC Radox-BKS  :  malá kopaná detail
9:00BKS-Kentauři  :  malá kopaná detail
10:00FC Radox-Kentauři  :  malá kopaná detail
11:00Sosáci-Kozel Team  :  malá kopaná detail
12:00Kozel Team-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
13:00Sosáci-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
14:00Dipar CF-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
15:00FC Benjamin-La Bomba  :  malá kopaná detail
16:00Dipar CF-La Bomba  :  malá kopaná detail
 
11.kolo 2019/2020
6.6.20208:00Autobus Club-BKS  :  malá kopaná detail
9:00BKS-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
10:00Autobus Club-Mičego Svratka  :  malá kopaná detail
11:00FC Benjamin-Kozel Team  :  malá kopaná detail
12:00Kozel Team-Kentauři  :  malá kopaná detail
13:00FC Benjamin-Kentauři  :  malá kopaná detail
14:00FC Radox-Alko  :  malá kopaná detail
15:00Alko-La Bomba  :  malá kopaná detail
16:00FC Radox-La Bomba  :  malá kopaná detail
 
12.kolo 2019/2020
13.6.20208:00Dipar CF-Sosáci  :  malá kopaná detail
9:00Dipar CF-FC Radox  :  malá kopaná detail
10:00Sosáci-FC Radox  :  malá kopaná detail
11:00Autobus Club-Alko  :  malá kopaná detail
12:00Autobus Club-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
13:00Alko-FC Benjamin  :  malá kopaná detail
14:00BKS-La Bomba  :  malá kopaná detail
15:00BKS-Kozel Team  :  malá kopaná detail
16:00La Bomba-Kozel Team  :  malá kopaná detail
 
malá kopaná lišta
 
malá kopaná kopačka   Malá kopaná Žďár nad Sázavou © 2007 webmaster: Gobi.zr, All rights reserved.   malá kopaná kopačka